Hakkımızda


    NelkitNet Bilgi İletişim Teknolojileri, Nelkit Teknolojinin internet hizmetleri sahasında faaliyet gösteren bir girişimidir. 2007 yılından bu yana hizmet vermeye başlayan NelkitNet Bilgi İletişim Teknolojileri altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra alan adı tescili, reseller, hosting, e ticaret uygulamaları, web site tasarımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Nelkit İnternet Teknolojileri gelişen teknolojileri yakından takip ederek müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Tarihçe


    1999 yılında elektronik malzeme ticareti yapmak amacı ile kurulan Önel Elektronik, gelişen ve değişen dünya şartlarında kurumsallık adına olması gerekeni yaparak Nelkit Teknolojinin 2005 yılında marka tescilini almıştır. Önel Elektronik, bir yandan elektronik malzeme ticaretini yaparken diğer yandan da müşterilerinden gelen istekler üzerine Nelkit, bir çok elektronik devrelerin tasarımlarını ve üretimlerini yaparak Önel Elektronik de satmaya başlamıştır. Nelkit, Önel Elektroniğin müşteri potansiyelini iyi değerlendirerek bu güne kadar bir çok elektronik devreyi gerek müşterilerine özel tasarımlarla gerekse genel ihtiyaca uygun tasarımlar ve seri üretimler yaparak elektronik piyasasına sunmuştur.

    2000li yılların ortasından itibaren artan internet kullanımı ile Önel Elektroniğin bir web sitesi ihtiyacı doğmuş ve www.onelelektronik.com, www.onelelektronik.net, www.onelelektronik.com.tr alan adları tescili yapılarak www.onelelektronik.com.tr internet yayınına başlamıştır. Önel Elektroniğin ilk web sitesi statik olarak adlandırılan tarzda tasarlanmış olup daha sonraki yıllarda gelişen web sitesi üzerinden yapılan alışverişin artması ile e ticaret web siteleri hızla çoğalmıştır.Bu değişim ile birlikte Önel Elektroniğinde bir e ticaret web sitesi ihtiyacı doğmuş ve 2008 yılında Önel Elektronik de e ticaret sitesini kurmuş yurtiçi satışları ile ticaret hacmini büyütmüştür.

    Önel Elektronik internet sektöründeki potansiyeli fark edilmiş ve 2006 yılında NelkitNet Bilgi İletişim Teknolojilerinin alt yapı çalışmalarına başlanmış aynı yıl NelkitNet Bilgi İletişim Teknolojileri www.nelkit.net web sitemiz üzerinden müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılından itibaren www.nelkit.net.tr alan adı tescili gerçekleştirilerek www.nelkit.net.tr üzerinden de internet hizmetlerimizi vermekteyiz.

Powered by WHMCompleteSolution